شرکت سامان بخش کیمیا به شماره ثبت 18595، فعالیت خود را از سال 1380 به عنوان اولین نمایندگی بیمه سلامت (خدمات درمانی سابق) آغاز نمود و در طی سال های فعالیت خود، در شعب مختلف سطح شهر اصفهان و با پرسنل کارآزموده و مجرب، همواره به عنوان واحدی نمونه در ارائه خدمات به بیمه شدگان شناخته شده است.

کلیه خدمات سازمان بیمه سلامت شامل صدور اولیه، تمدید، تعویض، ابطال و المثنی دفترچه بیمه در تمامی صندوق ها اعم از کارکنان دولت، سایر اقشار( بیمه شدگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، طلاب و روحانیون، دانشجویان خارجی و اتباع بیگانه)، روستائیان و عشایر، سلامت همگانی و ایرانیان در این شرکت ارائه می شود.

این شرکت با اخذ مجوز پیشخوان دولت با کد 1400-13-72 فعالیت خود را گسترش داده و از سال 1394 تا کنون به عنوان نمایندگی شرکت آتیه سازان حافظ اقدام به پذیرش اسناد پزشکی بازنشستگان صندوق کشوری و تامین اجتماعی و همچنین بیمه شدگان حمل و نقل کشوری می نماید.اخذ عوارض سالیانه خودرو نیز از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد.

در سال 1398، با توجه به افزایش هزینه های درمان و سلامت خانوار و عدم پوشش بسیاری از این هزینه ها توسط بیمه های تکمیلی، هیئت مدیره شرکت در جهت رفاه حال بیمه شدگان و با بهره گیری از تجربیات بلند مدت خود اقدام به ارائه طرح تخفیف درمانی- رفاهی ویژه خانوار، در قالب کارت تخفیف سامان نموده است. دارندگان این کارت می توانند با پرداخت 100،000 تومان برای تمامی اعضای خانوار، در تمامی مراکز طرف قرارداد به مدت یکسال و بدون محدودیت در دفعات استفاده، از تخفیفات ویژه این مراکز بهره مند شوند. همچنین کارت تخفیف سامان به طور سالیانه قابل تمدید خواهد بود.

add_circle_outline ارتباط با ما